Hans Voigt Steffensen: Sommerlandskab. Sign. H. Voigt Steffensen 2007; sign. og dateret på bagsiden. Olie på lærred. 235 x 310.
Vurdering : 40.000–50.000 DKK
Hammerslag: 34.000 DKK