Nina Sten-Knudsen: "De Hellige Steder V", 1992. Sign. og dateret med titel på bagsiden. Olie på lærred. 175 x 260. Uindrammet.
Vurdering : 30.000–40.000 DKK
Hammerslag: 22.000 DKK