Nils Erik Gjerdevik Collection 1738
Moderne malerier /
Samtidskunst
Moderne kunst og design
2 emner
1825/547
Christina Malbek: "At The Moat", 2004. Sign. og betitlet på bagsiden. Olie på lærred. 200 x 300.
Vurdering :
10.000 DKK Hammerslag:
10.500 DKK -
1808/587
Christian Vind: Uden titel. Sign. på bagsiden Christian Vind, Paris 2003. Olie på lærred. 38 x 46.
Vurdering :
2.000–3.000 DKK Hammerslag:
1.200 DKK