Auktion 872
i Havnen
Moderne malerier /
Samtidskunst
2 emner
2208/633
Tony Swain: Uden titel. Sign. på bagsiden Tony Swain 02. Akvarel og mixed media på papir. Bladstørrelse 17 x 13.
Vurdering :
6.000 DKK Hammerslag:
3.000 DKK -
872/1065
Lars Tygesen: Untitled (Karet). Sign. på bagsiden Lars Tygesen Nov. 06. Olie på lærred. 90 x 120. Uindrammet.
Vurdering :
30.000 DKK Hammerslag:
20.000 DKK