Auktion 1831
i Havnen
Moderne grafik /
Samtidskunst
3 emner
1831/658
Maja Lisa Engelhardt: Komposition. Sign. Maja Lisa Engelhardt, 1990, essai 1/1. Litografi i farver. Bladstørrelse 76 x 46.
Vurdering :
1.200 DKK Hammerslag:
950 DKK -
1831/652
Tal R: Komposition. Sign. Tal R. Litografi i farver. Bladstørrelse 40 x 50. Uindrammet.
Vurdering :
3.000–4.000 DKK Hammerslag:
2.900 DKK -
1831/653
Christian Lemmerz: To kompositioner. Begge sign. Lemmerzs 98, 18/20. Raderinger. Bladstørrelse 50 x 38. Uindrammede. (2)
Vurdering :
2.000 DKK Hammerslag:
3.200 DKK