Jørgen Waring: Komposition. Sign. Jørgen Waring 80. Akryl på plade. 70 x 100.
Vurdering : 1.000 DKK
Hammerslag: 650 DKK
Karl Larsen: Kystparti. Sign. Karl Larsen. Olie på plade. 54 x 73.
Vurdering : 2.000 DKK