Ole Ring: Parti fra Kronborg. Sign. Ole Ring 1931. Olie på lærred. 42 x 32.
Vurdering : 6.000 DKK
Hammerslag: 6.000 DKK
Gyngestol og skammel af formbøjet bøgetræ, ryg og skammel med fransk rørflet. Thonet stil. 20. årh.s begyndelse. (2)
Vurdering : 1.500 DKK
Hammerslag: 1.350 DKK