Ryan Nord Kitchen: "April Painting 2". Sign. på bagsiden Ryan Nord Kitchen 4/3/14, 4 II. Olie på lærred. 86 x 64.
Vurdering : 8.000 DKK
Hammerslag: 4.000 DKK