880 Moderne kunst
Moderne malerier /
Samtidskunst
Malerier, skulpturer og grafik
2 emner
883/1349
Bernd Koberling: Uden titel, 2008. Sign. og dateret på bagsiden. Akryl på gipsgrunderet plade. 180 x 150.
Vurdering :
30.000–40.000 DKK Hammerslag:
30.000 DKK -
883/1342
Kaspar Bonnén: Uden titel, 2001. Sign. og dateret på bagsiden. Olie på lærred. 200 x 155. Uindrammet.
Vurdering :
40.000–50.000 DKK Hammerslag:
30.000 DKK