Janne Räisänen: "Nukkuva Runeberg", 2009. Sign. og dateret med titel på bagsiden. Olie på lærred. 56 x 34. Uindrammet.
Vurdering : 4.000–6.000 DKK
Hammerslag: 3.400 DKK