Søkikkert af messing beklædt med læder. Sign. Broadhurst Clarkson & Co, 63 Farringdon Road, London E.C. 20. årh. L. 27/83 cm.
Vurdering : 2.000 DKK
Hammerslag: 2.300 DKK