2435/870Aarhus
Jan Christensen: Uden titel, 2024. Sign. monogram; Sign. på bagsiden med datering. Olie på lærred. 100 x 100.
Vurdering :
2.500 DKK Næste bud:
2435/968
Poul S. Nielsen: Parti fra Paris med Pont Neuf. Sign. monogram. Olie på lærred. 37 x 46.
Vurdering :
3.000 DKK Ikke solgt
2435/967
Odd Moe: Uden titel. To kompositioner. Sign. Oliekridt og akvarel på papir. Bladstørrelse hver 58 x 45.
Vurdering :
3.000 DKK Ikke solgt
2435/945
Karen Kjær Laursen: "Romersk Kat", 1995. Usign. Olie på lærred. 34 x 42.
Vurdering :
3.000–4.000 DKK Hammerslag:
1.900 DKK -
2435/944
Robert Dueholm Jessen: Tre landskaber fra Færøerne. Sign. Akvarel og blyant på papir. Lysmål 11 x 15-12 x 19. (3)
Vurdering :
3.000 DKK Ikke solgt
2435/943
Espen Øvrebøe: Terrasse med udsigt. Olie på lærred. Sign. Øvrebøe. 61 x 100.
Vurdering :
4.000 DKK Ikke solgt
2435/938
Lars Swane: Opstilling. Sign. Lars Swane 1989. Olie på lærred. 76 x 66.
Vurdering :
6.000 DKK Ikke solgt