2435/914Aarhus
Wilhelm Freddie: Otte kompositioner. Alle sign. Freddie 69, E.A. Litografier i farver. Bladstørrelse 35 × 25. (8)
Vurdering :
3.000–4.000 DKK Næste bud: Dit bud:
2435/920Aarhus
Peter Brandes: Uden titel. Sign. P Brandes 85, H/C. Litografi. Bladstørrelse 126 x 87.
Vurdering :
3.000 DKK Næste bud: Dit bud:
2435/923Aarhus
Peter Brandes: Uden titel. Sign. P. Brandes, 15/50. Litografi i farver. Bladstørrelse 149 x 117.
Vurdering :
4.000 DKK Næste bud: Dit bud: