2442/7031Lyngby
Erik Hoppe: Parti fra Søndermarken, 1954. Sign. Hoppe. Olie på lærred. 50 x 66.
Vurdering :
12.000–15.000 DKK Næste bud: Dit bud:
2442/7037Lyngby
Henrik Lund: Kvindeportræt. Sign. Henrik Lund 18. Olie på lærred. 100 x 85.
Vurdering :
10.000–12.000 DKK Næste bud:
2442/7146Lyngby
William Scharff: Skovparti. Sign. William Scharff 1937. Olie på lærred. 161 x 202.
Vurdering :
40.000–50.000 DKK Næste bud: Dit bud: