Egill Jacobsen: To maskekompositioner. Begge sign. Egill Jacobsen, hhv. 9/100 og 19/100. Litografier i farver. Lysmål 56 x 41. (2)
Vurdering : 2.000 DKK
Hammerslag: 3.400 DKK