2440/532Lyngby
Corneille: Komposition fra serien “Les Adventure de Pinochhio”. Sign. Bemalet serigrafi på papir på lærred. 70 x 99.
Vurdering :
15.000–20.000 DKK Næste bud:
2440/580Lyngby
Corneille: "L'amour au jour le jour", 1996. Sign. Corneille 96, 174/200. Serigrafi. Bladstørrelse 42 x 58. Uindrammet. (2)
Vurdering :
2.000 DKK Næste bud: Dit bud:
2440/684Lyngby
Henry Heerup: Komposition. Sign. Heerup. Litograf i farver. Lysmål 36,5x50.
Vurdering :
1.500–2.000 DKK Næste bud: Dit bud:
2440/689Lyngby
Corneille: To kompositioner. Sign. Corneille 98 og 99. Serigrafi i farver. Bladstørrelse 52 x 67. Uindrammet.
Vurdering :
3.000 DKK Næste bud:
2440/754Lyngby
Corneille: "Complicité". Sign. Corneille 98, E/A. Radering i farver. Bladstørrelse 48 x 35,5. Uindrammet.
Vurdering :
2.000 DKK Næste bud:
2440/778Lyngby
Asger Jorn, Ejler Bille, Carl-Henning Pedersen: "Cobra Bulletin" No. 1. Bruxelles 1949 med fire litografier i farver.
Vurdering :
2.000 DKK Næste bud: Dit bud: