2450/512Aarhus
Jens Søndergaard: Fjordparti. Usigneret. Olie på lærred. 77 x 96.
Vurdering :
25.000 DKK Næste bud:
2450/548Aarhus
Jens Søndergaard: Landskab med figurer og huse. Signed Jens Søndergaard. Olie på lærred. 31 x 40.
Vurdering :
15.000–20.000 DKK Næste bud:
2450/786Aarhus
Poul Ekelund: Landskab. Sign. Ekelund. Olie på lærred. 50,5 x 63.
Vurdering :
3.000 DKK Næste bud:
2450/800Aarhus
Poul S. Nielsen: Udsigt over hustage. 1954. Sign. monogram. Olie på lærred. 73 x 88.
Vurdering :
3.000 DKK Næste bud: