2450/526Lyngby
Michael Kvium: "Future View". Sign. Kvium 06 4/10. Litografi i farver. Bladstørrelse 76 x 54.
Vurdering :
10.000 DKK Næste bud: Dit bud:
2450/530Aarhus
Hendrik Beikirch: Portræt. Sign. Hendrik Beikirch, 3/22. Litografi. Bladstørrelse 77 x 55.
Vurdering :
6.000 DKK Næste bud:
2450/562Lyngby
Kathrine Ærtebjerg: Uden titel. Sign. K.Æ 18, 168/250. Litografi i farver. Bladstørrelse 56 x 47. Uindrammet.
Vurdering :
2.000 DKK Næste bud: Dit bud:
2450/667Lyngby
Christian Lemmerz: Tre kompositioner fra serien “De 5 krager”. Tryksign. Chr. Lemmerz. Litografi. 39x28. (3)
Vurdering :
8.000–10.000 DKK Næste bud:
2450/668Lyngby
Martin Bigum: Tre komposition fra serien "Wanderlust". Alle sign. Martin Bigum 15. Litografi i farver. 33 x 23. (3)
Vurdering :
3.000–4.000 DKK Næste bud:
2450/680Lyngby
Michael Kvium: "Bubblehead". Sign. Kvium 98, 136/175. Litografi. 33,5 x 29. Uindrammet.
Vurdering :
8.000–10.000 DKK Næste bud:
2450/681Lyngby
Michael Kvium: "Ethernalhead". Sign. Kvium 98, 136/175. Litografi. 33,5 x 29. Uindrammet.
Vurdering :
8.000–10.000 DKK Næste bud: Dit bud:
2450/682Lyngby
Michael Kvium: "Moneyhead". Sign. Kvium 98, 136/175. Litografi. 33,5 x 29. Uindrammet.
Vurdering :
8.000–10.000 DKK Næste bud:
2450/775Lyngby
Asger Harbou Gjerdevik: Komposition. Sign. Asger Harbou Gjerdevik, 27/28. Litografi i farver. Bladstørrelse 68 x 99.
Vurdering :
3.000–4.000 DKK Næste bud: