2450/4721Glostrup
Tysk Rige. Indstiksbog med ældre forsendelser inkl. bedre.
Vurdering :
1.200 DKK Næste bud:
2450/4722Glostrup
Tysk Rige. Zeppelin, 1 Mk. Meget pænt afstemplet mærke på kuvert sendt til USA.
Vurdering :
600 DKK Næste bud: Dit bud:
2450/4723Glostrup
Postkort. Diverse postkort med meget forskelligartede motiver i en lille plastickurv.
Vurdering :
2.000 DKK Næste bud:
2450/4724Glostrup
Tysk Rige. 1933-45. Samling med mange bedre mærker og sæt, bl.a. Chicargo Farht i postfrisk (højt sign. BPP), Wagner mv. samt 8 forskellige miniark og Tjeneste
Vurdering :
4.000 DKK Næste bud: