2425/569
Albert Bertelsen: "Lav tåge, Færøerne". Sign. Albert Bertelsen; sign. med titel på bagsiden. Olie på lærred. 50 x 50.
Vurdering :
12.000–15.000 DKK Hammerslag:
11.000 DKK -
2425/562
Jes Brinch: Uden titel Modifikation. Sign. Jes Brinch 2001. Olie på lærred. 61 x 74.
Vurdering :
5.000–7.000 DKK Ikke solgt
2425/547
Torbjørn Olsen: Figurkomposition. Sign. Torbjørn Olsen 09. Olie på lærred. 115 x 90.
Vurdering :
15.000 DKK Hammerslag:
34.000 DKK -
2425/541
Poul Anker Bech: "Marken". Sign. Bech 05. Akvarel på papir. Bladstørrelse 37 x 24.
Vurdering :
15.000–20.000 DKK Hammerslag:
17.000 DKK -
2425/529
Doris Bloom: “King of your heart in the blind days”, 1990. Olie på lærred. 164 × 203.
Vurdering :
15.000–20.000 DKK Hammerslag:
10.500 DKK -
2425/517
Preben Hornung: Uden titel. Sign. monogram. Olie på lærred. 73 x 50.
Vurdering :
25.000 DKK Ikke solgt
2425/511
Daniel Enkaoua: "Portrait de Natan horizontal", 2017. Sign. Enkaoua. Olie på lærred. 19,5 x 24,5.
Vurdering :
15.000–20.000 DKK Hammerslag:
17.500 DKK