Axel Salto: Uden titel. Sign. Salto, 43/260. Litografi i farver. 52 x 64.
Vurdering : 2.000 DKK
Hammerslag: 1.100 DKK
Oluf Høst: “Kostald, lyse Nætter”. Sign. Oluf Høst 54, 132/260. Litografi i farver. Lysmål 64 x 82.
Vurdering : 5.000 DKK
Hammerslag: 2.500 DKK