2425/893
Henry Heerup: Komposition med figurer. Usign. Litografi. Bladstørrelse 25 x 17.
Vurdering :
1.500 DKK Hammerslag:
900 DKK -
2425/883
Corneille: "Tommelise". Sign. Corneille 99, 104/250. Litografi i farver. Bladstørrelse 76 x 56. Uindrammet.
Vurdering :
2.000 DKK Ikke solgt
2425/762
Henry Heerup: “Årstiderne”, 1980. Sign. Heerup, 15/999. Litografi i farver. Lysmål 48 x 137.
Vurdering :
6.000–8.000 DKK Hammerslag:
10.500 DKK -
2425/554
Karel Appel: Figurer. Sign. Appel, 19/20 e.a. Litografi. Lysmål 58 x 70.
Vurdering :
3.000 DKK Hammerslag:
3.200 DKK