2436/23Lyngby
Tiffany & Co: Bordur af forgyldt messing. 20. årh. H. 15. W. 11,5. D. 4,5.
Vurdering :
3.000 DKK Næste bud:
2436/53Lyngby
Kongeligt nyrokoko kaminur af forgyldt bronze. 19. årh.s slutning. H. 54. B. 45. D. 21.
Vurdering :
7.500–12.000 DKK Næste bud:
2436/137Lyngby
Tiffany & Co: Rejseur is kasse af forgyldt messing med sider af glas. Urværket graveret urmager 'Matthew Norman, Switzerland'. 20. årh. H. 12. B. 8. D. 7.
Vurdering :
3.000 DKK Næste bud: