2432/508Lyngby
Cornelius Völker: Uden titel, 6-XV, 2003. Sign. og dateret på bagsiden. Olie på lærred. 50 x 90. Uindrammet.
Vurdering :
30.000 DKK Næste bud: Dit bud:
2432/553Lyngby
Cathrine Raben Davidsen: Uden titel. Sign. CRD 10. Mixed media på papir. Bladstørrelse 100 x 70.
Vurdering :
50.000–60.000 DKK Næste bud:
2432/574Lyngby
Ulrik Hoff: Landskab, 2020. Sign. på bagsiden. Olie på lærred. 40 x 60.
Vurdering :
3.000–4.000 DKK Næste bud: