2432/532Lyngby
Cai Guo-Qiang: Figurkomposition. Sign. Cai Guo-Qiang, 3/18. Litografi i farver. Bladstørrelse. 120 x 80. Uindrammet.
Vurdering :
15.000–20.000 DKK Næste bud:
2432/651Lyngby
Eske Kath: Uden titel. Sign. EK 2001, 64/100. Litografi i farver. Bladstørrelse 56 x 38. Uindrammet
Vurdering :
2.000 DKK Næste bud:
2432/652Lyngby
Ursula Reuter Christiansen: “Oktober”. Sign. Litografi i farver. Bladstørrelse 91 × 63. Uindrammet.
Vurdering :
2.000 DKK Næste bud:
2432/700Lyngby
Wes Lang: “A presence so divine”, 2014. Sign. og dateret på bagsiden. Serigrafi i farver. Bladstørrelse 61 x 46.
Vurdering :
6.000–8.000 DKK Næste bud: Dit bud:
2432/748Lyngby
Sam Jedig, Kristian von Hornsleth: To kompositioner. Litografi i farver. Bladstørrelse 56 x 37. Uindrammet. (2)
Vurdering :
2.000 DKK Næste bud: Dit bud: