2432/625Lyngby
Axel Salto: Komposition fra serien “Métamophoses d'Ovide”. Sign. Salto, eget tryk. Træsnit. Lysmål 33 x 25.
Vurdering :
2.000–3.000 DKK Næste bud: Dit bud:
2432/681Lyngby
Nikolay Nikolaevich Zhukov: "Moscow Theatre Festival", 1935. Usign. Litografisk plakat i farver. Bladstørrelse 102 x 72. Uindrammet.
Vurdering :
6.000–8.000 DKK Næste bud: Dit bud:
2432/743Lyngby
Axel Salto: "Helhesten". Sign. Salto. Radering. Lysmål 27x19.
Vurdering :
2.000 DKK Næste bud: Dit bud: