2432/4507
1902. Sort Í GILDI, 10 aur, blå. Tk.14. Nydeligt stemplet mærke. AFA 5.000. Attest Nielsen
Vurdering :
800 DKK Hammerslag:
1.550 DKK -
2432/4513
1930. Tjeneste. Altinget. Komplet stemplet sæt i flot kvalitet. AFA 16.400
Vurdering :
2.500 DKK Hammerslag:
1.950 DKK -
2432/4503
1902. Sort Í GILDI, 3 aur, gul, tk.14. Fint stemplet eksemplar. AFA 9.500. Attest Nielsen
Vurdering :
1.500 DKK Hammerslag:
2.100 DKK -
2432/4508
1902. Sort Í GILDI, 20 aur, grøn, tk.12. Flot postfrisk helark med flere AFA-varianter i grundmærket. Ex. Lasse Nielsen
Vurdering :
1.000 DKK Hammerslag:
500 DKK -
2432/4506
1902. Sort Í GILDI, 10 aur, blå, tk.12. Flot postfrisk helark med flere AFA-varianter i grundmærket. Lille del af marg. mangler. Ex. Lasse Nielsen
Vurdering :
600 DKK Hammerslag:
360 DKK -
2432/4504
1902. Sort Í GILDI, 5 aur, brun, tk.12. Flot postfrisk helark med flere AFA-varianter i grundmærket. Ex. Lasse Nielsen
Vurdering :
600 DKK Hammerslag:
300 DKK