2449/523Lyngby
Mason Saltarrelli: Uden titel, 2018/19. Sign. og dateret på bagsiden. Olie på lærred. 76 x 61.
Vurdering :
15.000–20.000 DKK Næste bud:
2449/538Lyngby
Anders Brinch: "Stranded", 2006. Sign. med titel og datering på bagsiden. Olie på lærred. 112 x 166. Uindrammet.
Vurdering :
15.000–20.000 DKK Næste bud:
2449/625Lyngby
Steen Larsen: "Afkørsel i tåge", 2007. Sign. med titel og datering på bagsiden. Olie på lærred. 70 x 140. Uindrammet.
Vurdering :
10.000–12.000 DKK Næste bud: