Fotos
2 emner
sælges
2449/826Aarhus
Ubekendt kunstner: Uden titel. Usigneret. Fotografisk print. Lysmål 68 x 99.
Vurdering :
5.000–6.000 DKK Næste bud:
2449/853Aarhus
Simon Starling: "The Gold-toned Okapi / Test", 2006. Sign. på bagsiden. S/h analogt fotografi på barytpapir. Bladstørrelse 30 x 24.
Vurdering :
2.000 DKK Næste bud: