2431/75Lyngby
Fransk alterstage af forgyldt metal, til syv lys. 19. årh. H. 42 cm L. 94 cm
Vurdering :
3.000 DKK Næste bud: Dit bud:
2431/99Lyngby
Et par franske Charles X kandelabre af forgyldt bronze, 19. årh. H. 53 cm. (2)
Vurdering :
6.000–8.000 DKK Næste bud: Dit bud:
2431/205Lyngby
Et par Næstved stager af messingmalm, 18. årh. H. 16,5 cm. (2)
Vurdering :
2.000 DKK Næste bud:
2431/207Lyngby
Dansende pige. Usign. Bronze. 20. årh. H. 29 cm.
Vurdering :
3.000 DKK Næste bud:
2431/265Lyngby
Laura Ragoczy: Profilportræt af kvinde med opsat hår. Sign. L. Ragoczy 07. H. 71. B. 44.
Vurdering :
3.000 DKK Næste bud: