To hvalrostænder monteret med træ og udskårne figurer. Grønland, 20. årh. L. 60 og 62 cm. (2)
Sælges d. 29. juli
Vurdering : 3.000–4.000 DKK
Næste bud: 4.800 DKK Dit bud: 4.600 DKK