2448/923
Kay Bojesen: Nøddeknækker af patineret bøg, udskåret i form af Th. Stauning. Udført hos Kay Bojesen. L. 21.
Vurdering :
2.000 DKK Hammerslag:
1.850 DKK -
2448/919Aarhus
Ib Eisner: Gåtur i Dyrehaven. Sign. Ib Eisner. Olie på lærred. 50 x 60.
Vurdering :
2.000–3.000 DKK Næste bud: Dit bud: