2448/559Lyngby
Michael Kvium: Komposition. Sign. Kvium 10, 82/120. Litografi i farver. Bladstørrelse 33 x 33.
Vurdering :
10.000–12.000 DKK Næste bud:
2448/562Lyngby
Kathrine Ærtebjerg: Uden titel. Sign. K.Æ 18, 239/250. Litografi i farver. Bladstørrelse 56 x 47. Uindrammet.
Vurdering :
2.000 DKK Næste bud: Dit bud:
2448/586Lyngby
Christian Lemmerz: Komposition fra serien “De 5 krager”. Tryksign. Chr. Lemmerz. Litografi. Bladstørrelse 40 x 30.
Vurdering :
3.000–4.000 DKK Næste bud:
2448/616Lyngby
Mie Mørkeberg: Uden titel. Sign. Mie Mørkeberg 21, E.A. Litografi. Bladstørrelse 54x75. Uindrammet.
Vurdering :
2.000–3.000 DKK Næste bud: Dit bud:
2448/776Lyngby
Peter Martensen: Komposition med ansigter. Sign. P. Martensen 2003, 99/120. Litografi. Bladstørrelse 16,5 x 19.
Vurdering :
2448/787Lyngby
Peter Martensen: Uden titel. Sign. P. Martensen 96, E.A. Litografi. Bladstørrelse 32,5 x 37,5.
Vurdering :
2.000–3.000 DKK Næste bud:
2448/901Aarhus
Emily Gernild: "Dukken i hjørnet". Sign. Emily Gernild, 40/85. Litografi. Bladstørrelse 69 x 101.
Vurdering :
6.000–8.000 DKK Næste bud: