Moderne malerier /
Konkret
2 emner
sælges
i Aarhus
2448/666Aarhus
Otto H. Svensson: Komposition. 1958. Sign. Otto H. Svensson med datering på bagsiden. Olie på lærred. 73 x 90.
Vurdering :
4.000 DKK Næste bud: Dit bud:
2448/871Aarhus
Richard Mortensen: Komposition. 1959. Sign. Serigrafi i farver. Lysmål 22 x 30.
Vurdering :
2.000 DKK Næste bud: