2448/619Lyngby
Knud Nielsen: Komposition. Sign. Knud N 84. Olie på papir. Lysmål 17 x 12.
Vurdering :
3.000 DKK Næste bud:
2448/689Lyngby
Mogens Balle: Uden titel. Sign. MB. Olie på lærred. 38x46.
Vurdering :
8.000–10.000 DKK Næste bud: Dit bud:
2448/691Lyngby
Egill Jacobsen: Uden titel. Sign. Ej, 7/3 69. Farveblyant på papir. Bladstørrelse 29,5x21.
Vurdering :
10.000–12.000 DKK Næste bud: Dit bud: