2442/514Lyngby
Michael Kvium: Uden titel. Studietegning. Sign. Kvium 02. Blyant på papir. Bladstørrelse 32 x 32.
Vurdering :
10.000–12.000 DKK Næste bud:
2442/517Lyngby
Michael Kvium: Uden titel. Studietegning. Sign. Kvium 04. Blyant på papir. Bladstørrelse 32 x 32.
Vurdering :
10.000–12.000 DKK Næste bud:
2442/547Lyngby
Morten Buch: "Sko", 2012. Sign. og dateret med titel på bagsiden. Olie på lærred. 200 x 200. Uindrammet.
Vurdering :
20.000–25.000 DKK Næste bud:
2442/560Aarhus
Peter Skovgaard: Uden titel. To kompositioner. Sign. Skovgaard. Olie på lærred. Hver 25 x 25. (2)
Vurdering :
4.000 DKK Næste bud:
2442/613Lyngby
Cornelius Quabeck: "Supplies", 2010. Sign. på bagsiden med titel og datering. Akryl på lærred. 80 x 70. Uindrammet.
Vurdering :
2.000 DKK Næste bud:
2442/628Lyngby
Peter Bonde: Uden titel. Sign. og dateret på bagsiden Peter Bonde 2007. Olie på lærred. 99 x 80 Uindrammet.
Vurdering :
8.000–10.000 DKK Næste bud:
2442/637Lyngby
Theis Wendt: "On the way up", 2006. Sign. på bagsiden. Collage af mixed media. Lysmål 112 x 81.
Vurdering :
6.000 DKK Næste bud: