Moderne grafik /
Klassisk modernisme
2 emner
sælges
i Lyngby
2442/703Lyngby
Abram Games: See Britain by Train. Tryksign. Litografisk plakat i farver. 1950erne. Lysmål 100x62,5.
Vurdering :
6.000–8.000 DKK Næste bud:
2442/785Lyngby
Hans Scherfig: “Skaberak-tapir”. Sign. Scherfig 1968, 198/260. Litografi i farver. Lysmål 50 x 66.
Vurdering :
6.000–8.000 DKK Næste bud: Dit bud: