Hans Scherfig: "Mandril". Sign. Scherfig 1972, 36/280. Litografi i farver. Lysmål 33,5 x 40,5
Sælges d. 15. oktober
Vurdering : 10.000–12.000 DKK
Næste bud: 7.500 DKK Dit bud: 7.000 DKK