2438/941
Frederik Næblerød: Uden titel. Sign. F.N. 2020, 152/350. Akvarel på papir. 32 x 24.
Vurdering :
6.000 DKK Hammerslag:
9.000 DKK -
2438/916
Linda Horn: Ansigt. Sign. Linda Horn 08. Mixed media. Lysmål 59 x 26.
Vurdering :
4.000 DKK Ikke solgt
2438/881
Dan Frøjlund: Uden titel. Sign. Dan Frøjlund Munter. Olie på lærred. 43 x 36. Uindrammet.
Vurdering :
5.000 DKK Hammerslag:
3.200 DKK -
2438/720
Thomas Skou: "3 cowboys in a sea of love", 2021. Sign. på bagsiden. Olie på lærred. 100 x 160. Uindrammet.
Vurdering :
8.000–10.000 DKK Hammerslag:
6.000 DKK -
2438/596
Gregers Albrechtsen: "Not you again", 2021. Sign. på bagsiden. Olie på lærred. 65 x 50. Uindrammet.
Vurdering :
10.000 DKK Hammerslag:
8.000 DKK -
2438/554
Peter Martensen: "Glas". Sign. på bagsiden med titel. Olie på lærred. 41 x 33.
Vurdering :
8.000–10.000 DKK Ikke solgt
2438/551
Thomas Skou: "Love & Freedom", 2024. Sign. på bagsiden. Olie på lærred. 150 x 270. Uindrammet.
Vurdering :
20.000 DKK Ikke solgt