2438/963
Christian Lemmerz: Krage. Sign. Chr. Lemmerz. Litografi. Bladstørrelse 40 x 30.
Vurdering :
3.000–4.000 DKK Hammerslag:
3.400 DKK -
2438/663
Dodda Maggý: "Decore (Étude in A Major". 2017. Sign. Bladstørrelse 40 x 40. Uindrammet.
Vurdering :
2.000 DKK Ikke solgt
2438/662
Søren Behncke (Papfar): "Altelier Calder". Sign. monogram, 131/270. Litografi. Bladstørrelse 54 x 35,5. Uindrammet.
Vurdering :
2.000–3.000 DKK Hammerslag:
1.000 DKK -
2438/622
Michael Kvium: “Shithead”. Sign. Kvium 98, 111/175. Litografi. Bladstørrelse 34 x 28. Uindrammet.
Vurdering :
8.000–10.000 DKK Hammerslag:
12.000 DKK -
2438/575
CB Hoyo: "Do Whatever The Fuck Makes You Happy", 2023. Sign. Litografi. Bladstørrelse 48 x 33. Uindrammet.
Vurdering :
12.000–15.000 DKK Hammerslag:
6.500 DKK -
2438/557
Martin Bigum: “Radical Myth (Judd)”. Sign. Martin Bigum 94, 2/150. Litografi i farver. Lysmål 70 x 52.
Vurdering :
8.000–10.000 DKK Hammerslag:
6.000 DKK -
2438/526
Michael Kvium: "Kvindebillede I, II og III”. Sign. Kvium, 86, 16/50. Raderinger. Lysmål 52 x 37. Uindrammet. (3)
Vurdering :
20.000–25.000 DKK Hammerslag:
15.000 DKK