Fotos /
Samtids fotokunst
2 hammerslag
i Lyngby
2424/690
Nikolaj Recke: "4 th of july (#9)", 2008. Sign. dateret og nummereret. Ed 2/5. Lamdaprint. Lysmål 39 x 49.
Vurdering :
2.000–3.000 DKK Hammerslag:
1.000 DKK -
2424/685
Kristian von Hornsleth: "Fuck Kill Steal Burn", 2000. Sign. på bagsiden, A.P. C-print. Lysmål 39 x 39.
Vurdering :
3.000–4.000 DKK Hammerslag:
2.100 DKK