2446/696
Morten Buch: Uden titel. Sign. M. Buch 08, 3/15. Litografi i farver. Bladstørrelse 68 x 67.
Vurdering :
2.000 DKK Hammerslag:
2.000 DKK -
2446/690
Morten Buch: Uden titel. Sign. M. Buch 08, 3/15. Litografi i farver. Bladstørrelse 67 x 67.
Vurdering :
2.000 DKK Hammerslag:
1.000 DKK -
2446/686
Kaspar Bonnén: Uden titel, 2000. Sign. Kaspar Bonnén, 167/200. Litografi i farver. Bladstørrelse 58×43.
Vurdering :
1.500–2.000 DKK Ikke solgt
2446/681
Peter Martensen: Komposition med figurer. Sign. P. Martensen 2004, 127/150. Litografi i farver. Lysmål 23 x 34.
Vurdering :
1.500 DKK Hammerslag:
1.050 DKK -
2446/667
Anders Brinch: "Tidernes morgen". Sign. A. Brinch 08. Serigrafi i farver. Bladstørrelse 96 x 136
Vurdering :
6.000–8.000 DKK Ikke solgt
2446/625
Michael Kvium: Komposition fra serien “Prinser og prinsesser”. Sign. Litografi. Bladstørrelse 33 x 33.
Vurdering :
10.000–12.000 DKK Hammerslag:
12.500 DKK -
2446/644
Michael Kvium: "Bloody nature". Sign. Kvium 27/60. Litografi. Bladstørrelse 68 x 100.
Vurdering :
30.000–40.000 DKK Hammerslag:
26.000 DKK -
2446/584
Michael Kvium: “Neighbours”. Sign. Kvium 06, 52/100. Litografi i tre dele. Samlet bladstørrelse 43 × 150.
Vurdering :
20.000 DKK Hammerslag:
17.000 DKK -
2446/562
Kathrine Ærtebjerg: Uden titel. Sign. K.Æ 18, 240/250. Litografi i farver. Bladstørrelse 56 x 47. Uindrammet.
Vurdering :
2.000 DKK Hammerslag:
1.600 DKK