2446/888Aarhus
Anna Barbara von Liljenstjärna/ Barbarusjka: "Dans & Musik". Sign. Barbarusjka. Olie på lærred. 206 x 125.
Vurdering :
2.000–3.000 DKK Næste bud:
2446/898Aarhus
Jonas Heiska: Flodløb. Sign. J. Heiska 23. Akvarel på papir. Lysmål 34 x 27.
Vurdering :
2.000–3.000 DKK Næste bud:
2446/899Aarhus
Katadgu Birol: Komposition. Sign. Birol. Olie på lærred. 100 x 90.
Vurdering :
3.000 DKK Næste bud:
2446/908Aarhus
Ubekendt maler, 20. årh.: Tre studier af personer. Sign. Farvekridt, kul og vandfarve. Varierende mål. Uindrammet. (3)
Vurdering :
2.000 DKK Næste bud: Dit bud:
2446/910Aarhus
Anita Jørgensen: Uden titel. 2005. Sign. på bagsiden. Akryl, papir og bly på lærred. 36 x 36. Uindrammet.
Vurdering :
2.000 DKK Næste bud: Dit bud: