2443/51Lyngby
Vurdering :
12.000–15.000 DKK Næste bud: Dit bud:
2443/117Lyngby
Vedhæng af sølv med miniature porcelænsportræt af Napoleon Bonaparte. 19.-20. årh. H. vedhæng 5,5 x 4 cm. (2)
Vurdering :
3.000 DKK Næste bud:
2443/169Lyngby
Fransk bordlampe af forgyldt bronze, rokokoform ca. 1900. H. 29/55 cm.
Vurdering :
2.000 DKK Næste bud:
2443/239Lyngby
To køreplaner af bemalet metal. 20. årh. H. 20 cm. B. 13 cm.
Vurdering :
2.000 DKK Næste bud: