2434/527Aarhus
Michael Kvium: Figurkomposition. Sign. Kvium 10, 37/50. Litografi. Bladstørrelse 76 x 56.
Vurdering :
12.000 DKK Næste bud:
2434/530Aarhus
Michael Kvium: "Strangers". Sign. Kvium 10, 46/50. Litografi i farver. Bladstørrelse 74 x 52.
Vurdering :
15.000 DKK Næste bud:
2434/651Lyngby
Eske Kath: Uden titel. Sign. EK 2001, 63/100. Litografi i farver. Bladstørrelse 56 x 38. Uindrammet..
Vurdering :
2.000 DKK Næste bud: Dit bud:
2434/679Lyngby
Kirstine Roepstorff: To kompositoner. Begge sign. Litografi i farver. Bladstørrelse 35 x 29. Uindrammet. (2)
Vurdering :
2.000 DKK Næste bud:
2434/725Lyngby
Trine Boesen: "True Affection II". Sign. Trine Boesen, 36/230. Litografi i farver. Bladstørrelse 38 x 29. Uindrammet.
Vurdering :
2.000 DKK Næste bud: Dit bud: