Hans Scherfig: “Et møde”, 1974. Sign. Scherfig 1974, 173/270. Litografi i farver. Lysmål 47 x 61.
Sælges d. 20. august
Vurdering : 15.000 DKK
Næste bud: 16.500 DKK Dit bud: 16.000 DKK