2434/619Lyngby
Egill Jacobsen: Uden titel. Sign. Ej, 273/300. Litografi i farver. Lysmål 34 x 72.
Vurdering :
2.000 DKK Næste bud: Dit bud:
2434/690Lyngby
Pierre Alechinsky: Uden titel. Sign. Alechinsky, 20/150. Litografi i farver. Lysmål 74 x 53.
Vurdering :
4.000 DKK Næste bud: Dit bud:
2434/698Lyngby
Vurdering :
4.000 DKK Næste bud: Dit bud:
2434/709Lyngby
Vurdering :
4.000 DKK Næste bud: Dit bud: