2426/758
Astrid Svangren: Uden titel, 2018. Sign. og dateret på bagsiden. Pastel på MDF plade. 122 x 102. Uindrammet.
Vurdering :
8.000 DKK Ikke solgt
2426/752
Andreas Golder: Uden titel, Berlin 2011. Sign. og dateret på bagsiden. Olie på lærred. 160 x 140. Uindramnmet.
Vurdering :
12.000–15.000 DKK Hammerslag:
21.000 DKK -
2426/749
Joachim Høst: "Gåsebryst", fra serien "More Cake". Sign. Høst. Akryl på lærred. 150 x 97. Uindrammet.
Vurdering :
6.000 DKK Ikke solgt
2426/697
Tom Anholt: "After Hour", 2013. Sign. og dateret med titel på bagsiden. Mixed media på lærred. 50 x 60.
Vurdering :
6.000–8.000 DKK Hammerslag:
3.000 DKK -
2426/690
Fugleburet (Bird cage): Uden titel, 2020. Sign. Fugleburet på bagsiden. Pastel og akryl på lærred. 95 x 115.
Vurdering :
10.000–12.000 DKK Ikke solgt
2426/682
Jakob Kolding: Uden titel, 2011. Sign. på bagsiden. Collage. Bladstørrelse 41 x 29.
Vurdering :
4.000–6.000 DKK Hammerslag:
2.600 DKK -
2426/678
Shane Campbell: "Ubu #4", 2008. Sign. og dateret med titel på bagsiden. Olie på lærred. 45,5 x 33.
Vurdering :
3.000 DKK Ikke solgt
2426/669
Tommas Jørgensen: "Drømmedræn". 2004. Sign. med titel og datering på bagsiden. Olie på plade. 60 x 70.
Vurdering :
3.000–4.000 DKK Hammerslag:
1.500 DKK -
2426/668
Astrid Svangren: Untitled. Usign. Plexiglas med applikationer i mixed media. 150 x 120. Uindrammet.
Vurdering :
8.000 DKK Hammerslag:
4.200 DKK -
2426/598
Mads Edinger: "Perspective in Flow", 2024. Sign. på bagsiden. Akryl på lærred. 70 x 50. Uindrammet.
Vurdering :
6.000–8.000 DKK Hammerslag:
3.000 DKK -
2426/589
Peter Birk: Uden titel, 2024. Sign. Peter Birk på bagsiden. Olie på lærred. 65 x 65. Uindrammet.
Vurdering :
6.000–8.000 DKK Hammerslag:
3.800 DKK -
2426/562
William Anthony: To kompositioner. Begge sign., med titel og datering. Blyant og farveblyant på papir. Bladstørrelse 17 x 13 og 26 x 20. (2)
Vurdering :
3.000 DKK Ikke solgt