2426/795
Mie Olise Kjærgaard: To kompositioner. Sign. Litografier i farver. Bladstørrelse 39,5 x 29,5 og 40 x 28. (2)
Vurdering :
5.000 DKK Hammerslag:
3.000 DKK -
2426/710
Brigitte Waldach: Komposition, 2010. Sign. B. Waldach, 19/50. Litografi i farver. Bladstørrelse 76 x 55.
Vurdering :
4.000 DKK Hammerslag:
2.000 DKK -
2426/692
Kirstine Roepstorff: To kompositoner. Begge sign. Litografi i farver. Bladstørrelse 35 x 29. Uindrammet. (2)
Vurdering :
2.000 DKK Ikke solgt
2426/653
Eske Kath: Uden titel. Sign. monogram 02, 3/150. Litografi i farver. Bladstørrelse 77 x 56. Uindrammet.
Vurdering :
3.000 DKK Hammerslag:
1.500 DKK -
2426/580
Cathrine Raben Davidsen: Uden titel. Sign. CRD 09, 3/12. Litografi i farver. Bladstørrelse 43 x 31.
Vurdering :
6.000 DKK Hammerslag:
3.800 DKK