Anne Vilsbøll: "Clear the runway", 1995. Sign. Anne Vilsbøll 1995, 1/1. Litografi i farver. Bladstørrelse 75 x 56.
Vurdering : 3.000 DKK
Hammerslag: 1.500 DKK